Ses Sensörlü Araç içi Ortam Dinleme Cihazı ve Takip Sistemi M3 039

Araç içi ortam dinleme cihazı
STOKLARLA SINIRLI ! ..
 • Fiyat                 :    999 TL.
 • Kargo Ücreti   :     Yok
 • TOPLAM          :    999 TL.
 • Ödeme Şekli   :    Kapıda Ödeme
 • Stok Durumu   :     Var
Araç içi ortam dinleme cihaz
gizli kameralar
Havale, EFT ile Ödemelerinizde %10 İndirim !
 • Özellikler
 • Nasıl Kullanılır - Kullanım Videolar
 • Sık Sorulan Sorular

Araç içi Ses Dinleme Cihaz ve Takip Sistemi Telefonla Canlı Dinleme imkanı

Cihaz Araçta Kolayca Gizlenebilecek Kadar Küçüktür. Akü Bağlantısı Sayesinde Şarj Sorunu Yoktur 7/24 Canlı Dinleme Yapabilirsiniz. Ses Sensörlü(Geri Arama Özelliği) Ve Yer Tespit Cihazı(Cihazın Bulunduğu Yeri Adres Ve Harita Üzerinde Gösterebilir. Ayrıca İnsan Sesine Odaklı Ses Filtreleme Özelliği Vardır.

Ürün Açıklaması:

Araçlarda GSM hattı üzerinden konuşmaları dinlemeye yarar. Şirket araçlarının verimliliğini arttırır. Sevdiklerinize göz kulak olmanızı sağlar. Kişisel ve aile güvenliğiniz için düşünülmüştür. Sebep her ne olursa olsun araç içi dinleme cihazı görevini eksiksiz ve problemsiz yerine getirecektir. Aracınızı mesafe sınırı olmaksızın dinleyin. Araçlarınızın güvenliği için muhteşem bir ürün. Teknolojinin son harikası ve dinleme mesafesi sınırsız. Akü bağlantısı sayesinde şarj sorunu yoktur 7/24 dinleme yapabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

Dinlemede mesafe sınırı yoktur. Ses sensörü sayesinde siz arama yapmazsanız bile cihaz herhangi bir konuşma veya ses duyarsa sizi otomatik olarak arayıp haber verecektir. Ayrıca çift mikrofon sayesinde sesleri dinleyebileceksiniz.Cihaza takılan SIM kartın numarasını çevirmeniz yeterli. Elektrik enerjisini aracın aküsünden aldığı için sınırsız süre dinleme yapılabilir ve pil değiştirme derdi yoktur. Cihaz araca bir oto elektrikçisi tarafından 10 dakika içinde yerleştirilebilir. Mikro mini GSM dinleme cihazı ile dinlemek istediğiniz ortamı kesintisiz dinleyin. Bu dinleme cihazının içerisine SIM Kart takmak bir telefona takmak kadar kolay. Dinlemek istediğiniz ortamdaki sesleri başkalarının dinleme riski olmadan GSM dinleme cihazına herhangi bir SIM Kart takarak çalıştırıp dünyanın her yerinden dinleyebilirsiniz.

SES SENSÖRÜ sayesinde bir konuşma olduğunda bu süper cihaz otomatikmen sizi arar, sizde kimse birşey anlamadan dinleme yapabilirsiniz. Ses sensörünü aktiv etmek tamamen sizin elinizde ( isterseniz o bir ses algıladığında sizi arasın, isterseniz ses sensörünü kapatıp canınız ne zaman aramak isterse o zaman arayın. Çevresindeki her şeyi uydu aracılığıyla net bir şekilde dinleyebilme 2 Mikrofonla daha iyi dinleme GSM (850/900/1800/1900MHz) Şarj sıkıntısı olmadan 7/24 dinleme yapabilme Çalışırken herhangi bir ses çıkarmaz ve ışık yanmaz farkedilmez. Sistem olarak enejisini aküden aldığı için batarya bitti sıkıntısı yok. BU ÜRÜN GPS - GPRS ÖZELLİĞİ MEVCUT OLUP, YER BELİRLEMESİ YAPABİLİR(OPERATÖR DESTEĞİ İLE)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yasal Uyarı:

Ürünün 3. şahıslar tarafından yasal olmayan şekilde kullanımından firmamız sorumlu değildir.

Cihazın kullanımı ile ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s.) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini unutmayınız.

Bu tip uygulamalardan satıcı sorumlu tutulamaz. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.

2
3
Benzer Ürünler Casus Ortam Dinleme Cihazları
 • Mini Ortam Dinleme Cihazı M3 019 YENİ
  mini ortam dinleme cihaz
  Diğerlerine göre daha küçük daha hafiftir. Mini ortam dinleme cihazı çift mikrofonla daha kaliteli ses ve uzun süre dinleme yapabilirsiniz.
 • Casus Ortam Dinlemeli Araç içi Adaptör M4 - 023
  Gizli ses dinlemeli araç içi şarj adaptör
 • Ses Sensörlü Ortam Dinleme Cihazı M3 27
  ortam dinleme cihazı
  İstediğin yerde canlı dinleme. Ortam dinlemeli cihaz yer konum belirleme. Ses sensör özelliği. Mesafe derdi yok.
 • Şarj Adaptör Casus Ortam Dinleme Cihaz M4 - 011
  Adaptör casus dinleme cihaz
  Mesafe derdi olmadan canlı ortam dinleme. Şarj etme özelliği. Küçük işlevsel boyut. Yer belirleme. Ses filtreleme sayesinde daha net ve anlaşılır sesler.
 • Canlı Ortam Dinleme Ses Kayıt Cihazlar M3-044
  Ortam Dinleme Ses Kayıt Cihazlar
  Hem Dinleme Hem Ses Kaydı! Ses Sensörlü(Geri Aramalı) Özel Yapım Küçük & Hafif 20 Saate Kadar Canlı Dinleme 150 Saate Kadar Ses Kaydı !
 • Mini Casus Dinleme Cİhaz M3-050
  Mini Casus Dinleme Cİhaz
 • Casus Ses Dinleme Cihaz M3-047
  Casus ses dinleme cihaz
  Dünyanın En Küçük Ses Dinleme & Yer Tespit Cihazı! Ses Sensörlü(Geri Arama Özelliği) Tek Mesajla Yer Tespit(GPS-GPRS)! Kaliteli Mikrofon!
 • Casus Ortam Dinleme - Ses Kayıt - Araç Takip Cihaz M3-054
  Casus ortam dinleme cihaz
  Araç Takip Sistemi & Ses Kayıt Yer Belirleme ve Dinleme Özelliği Cep Telefonunuzdan Anlık Canlı Takip Yapabilirsiniz. Kaliteli Mikrofonu ile Günlerce Ses Kaydı!
 • Usb Adaptör Gizli Ses Dinleme Cihazı
  Usb Adaptör Dinleme Cihazı
 • İnce Ses Dinleme Cihazı M3-017
  mini ses aktarma cihaz m3 017
  Gizli ortam dinleme cihazı ses sensörlü (Geri aramalı). Çift mikrofonlu. İnce tasarım. Mesaj yolu ile programlanabilme. Mesafe sınırı yok.
 • Mini Boks Eldiveni Gizli Ses Dinleme Cihazı BS-019
  Mini Boks Eldiveni Dinleme Cihazı
 • Ses Sensörlü Ortam Dinleme Cihazı M3 O29
  ses sensörlü ortam dinleme cihaz
ptt
tse
Etiketler