Gizlilik Politikası

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir.
Teknohome.net dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler ( Teslimat/Fatura adresleri, Tel Numaraları vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Sitemiz içerisinde sipariş ve satış işlemlerinin takibi, ödeme işlemlerinin tamamlanması ile paralel olarak yürütülmektedir. Firmamızın tüm sistemi web tabanlıdır.
Böylece kullanıcıların tanınması ve veri güvenliklerinin onaylanması işlemi hızla gerçekleşir.

Yapımız içersinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Müşterilerimize ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır.
Bu bilgiler, yetki sahibi Firmamız personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar
çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.

Firmamız, müşterilerinden derlediği bu kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında,
hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt eder.

Sipariş esnasında verilen kişisel ve kurumsal bilgiler bu sistem dışında bir işlem için kullanılmayacaktır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin
size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.

Firmamız, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlama konusunda önlemler almaktadır.

Firmamız müşterilerinin kişisel bilgilerine, sipariş bilgilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine Firmamız personeli de dahil olmak üzere,
hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez

Sipariş esnasında girilen kişisel bilgilerinizin gizliliğini, kesinlikle 3.şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacağını taahhüt eder. Kişisel bilgilerinizin
sistemden kaldırlmasıni talep etmeniz durumunda çağrı merkezimizi aryabilirsiniz yada sitemizin iletişim sayfasından talebinizi iletebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz...

Kategoriler
  • Kameralı kol saati

  • Mini kameralar

  • Ses kayıt cihazlar

  • Gizli ortam dinleme cihazlar

  • Ev ve Ofis içi Kameralar

En Çok Satılanlar
  • Kameralı masa saati

  • Kameralı duvar saati

  • Gizli ses kayıt cihazlar

  • Gizli ortam dinleme cihazlar

  • Mini gizli kameralar

İletişim Bilgileri

Adres:Çarşı Cad. No : 90 / A Muğla

Telefon: 0 553 461 90 11

E-mail: teknohome.net@ hotmail.com